Zadnja promjena: 14.04.2014 12:51:22




 
           
           GENERACIJA U10          
                                 ( 2003.g. ; 2004.g. )

19.04.2014(SUB) u 10.00h,Virovitica:NK Virovitica-NK Međimurje-polazak autobusom u 6.50h!

19.04.2014(SUB) u 10.00h,SRC MLADOST:NK Čakovec-NK Mladost Ž-okupljanje u svlačionici  u 9.00h!

RASPORED TRENINGA:        PON  14.04.:9.00h
                                      
 UTO  15.04.:9.00h 
                                       SRI   16.04.:SLOBODNO!                       
                                       ČET
  17.04.:9.00h
                                       PET  18.04.:9.00h

12.04.2014(SUB) u 10.00h,SRC MLADOST:NK Međimurje-NK Bjelovar-okupljanje u svlačionici  u 9.00h!

13.04.2014(NED) u 10.00h,SRC MLADOST:NK Čakovec-NK Križevci-okupljanje u svlačionici  u 9.00h!

RASPORED TRENINGA:        PON  07.04.:8.30h i 17.30h
                                      
 UTO  08.04.:8.30h i 17.30h 
                                       SRI   09.04.:8.30h i 17.30h                       
                                       ČET
  10.04.:SLOBODNO!
                                       PET  11.04.:8.30h i 17.30h

05.04.2014(SUB) u 10.00h,Ludbreg:NK Podravina-NK Međimurje-polazak sa stadiona u 8.10h autobusom!

06.04.2014(NED) u 10.00h,SRC MLADOST:NK Čakovec-NK Koprivnica-okupljanje u svlačionici  u 9.00h!

RASPORED TRENINGA:        PON  31.03.: 8.30h i 17.30h
                                      
 UTO  01.04.: 8.30h i 17.30h 
                                       SRI   02.04.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  03.04.: 8.30h i 17.30h(+trening vratara)
                                       PET  04.04.: 8.30h i 17.30h

29.03.2014(SUB) u 10.00h,stadion Varteks:NK Varaždin-NK Čakovec-okupljanje u Varaždinu  u 9.10h,trener Mario Šarić!

29.03.2014(SUB) u 10.00h,SRC MLADOST:NK Međimurje-NK S. Belupo-okupljanje u svlačionici  u 9.00h!

RASPORED TRENINGA:        PON  24.03.: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  25.03.: 8.30h i 16.30h 
                                       SRI   26.03.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  27.03.: 8.30h i 16.30h
                                       PET  28.03.: 8.30h i 16.30h

22.03.2014(SUB) u 10.00h,stadion Varteks: NK Varaždin-NK Međimurje-okupljanje u Varaždinu  u 9.00h!

23.03.2014(NED) u 10.00h,SRC MLADOST: NK Čakovec-NK Varteks-okupljanje u svlačionici  u 9.00h!

23.03.2014(NED) u 11.00h,SRC MLADOST: NK Međimurje-NŠ M-Č Međimurske Lepe Puce-okupljanje  u 10.30h!

DOŠLO JE DO PROMJENE:
SVJETSKI DAN ORALNOG ZDRAVLJA,OKUPLJANJE NA TRGU REPUBLIKE ČAKOVEC U ČETVRTAK U 10.45h,OBAVEZAN ODAZIV,OBUĆI SVEČANE TRENIRKE,OSIGURANE ISPRIČNICE ZA ŠKOLU!

 
http://www.emedjimurje.hr/sport/alen-halilovic-u-cakovcu-na-svjetskom-danu-oralnog-zdravlja

RASPORED TRENINGA:        PON  17.03.: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  18.03.: 8.30h i 16.30h 
                                       SRI   19.03.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  20.03.: 8.30h i 16.30h
                                       PET  21.03.: 8.30h i 16.30h

15.03.2014(SUBOTA) u 10.00h,Jalkovec: NK Varteks-NK Čakovec-okupljanje u Jalkovcu  u 9.10h!
                                                                                     

"Mole se roditelji koji nisu da podmire dugovanja za članarine u što kraćem roku!" NŠ Međimurje-Čakovec

RASPORED TRENINGA:        PON  10.03.: 8.30h i 16.00h-slobodno za 2003.
                                      
 UTO  11.03.: 8.30h i 16.00h, 
                                       SRI   12.03.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  13.03.: 8.30h i 16.00h
                                       PET  14.03.: 8.30h i 16.00h

Roditeljski sastanak za roditelje djece koja putuju na turnir u Međugorje u utorak (04.03.) u 18.00h.

RASPORED TRENINGA:        PON  03.03.: 8.30h i 16.00h
                                       UTO  04.03.: 8.30h i 16.00h, 
                                       SRI   05.03.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  06.03.: 8.30h i 16.00h
                                       PET  07.03.: 8.30h i 16.00h

01.03.2014(SUBOTA) u 11.00h: NK Međimurje-NK Varaždin-okupljanje u svlačionici točno u 10.00h!
                                                                                     -na utakmicu doći u svečanoj trenirci i sa sobom ponijeti radnu                                                                                                                     trenirku!

TURNIR:

MEĐUGORJE CUP 2014:Međugorje, 06.03.-09.03.2014
POLAZAK:                      :06.03. sa SRC Mladost u 5.50h  
CIJENA:                        
:kotizacija 100eura(plaća se samo u eurima) + 185kn autobus, možete platiti kod mene do 04.03.(UTO)
  

2003 GODIŠTE

 

GRUPE

 

„A“                                         „B“                                         „C“                                         „D“

 

1.HNKŠIBENIK                                     1.HNKHAJDUK                                     1.RNKSPLIT                                         1.HŠKZRINJSKI

2.Š.N.ANDRIČEVIĆ&MARIĆ                2.NK LIVADA ŽELJEZNIČAR                2.NK BROTNJO                                     2.Š.N.LIMAČI ČAPLJINA

3.N.Š.MEĐIMURJE ČAKOVEC            3.NK VARAŽDIN                                   3.NK METKOVIĆ                                   3.NK  SLOGA

4.NKMARSONIJA 1909                        4.Š.F.NOVIGRAD                                 4.HNKZMAJ                                          4.NKADRIATIC

                                                                                                                             5.NKMEĐUGORJE                               5.NKPOMAK

 

RASPOREDTURNIRA

 

NEDJELJA,02.03.2014

 

16:00                T1                    HŠK ZRINJSKI – NK SLOGA

16:00                T2                    NK BROTNJO – NK METKOVIĆ

16:50                T1                    Š.N. LIMAČI ČAPLJINA – NK SLOGA

16:50                T2                    NK METKOVIĆ – NK MEĐUGORJE

17:40                T1                    HŠK ZRINJSKI – Š.N. LIMAČI ČAPLJINA

17:40                T2                    NK BROTNJO – NK MEĐUGORJE

 

ČETVRTAK,06.03.2014

 

16:30                T1                    RNK SPLIT – HNK ZMAJ

16:30                T2                    NK ADRIATIC – NK POMAK

 

PETAK,07.03.2014

 

08:30                T1                    NK ŠIBENIK – N.Š. MEĐIMURJE ČAKOVEC

08:30                T2                    NK MARSONIJA 1909 – Š.N ANDRIČEVIĆ & MARIĆ

09:20                T1                    NK LIVADA ŽELJEZNIČAR – Š.F. NOVI GRAD

09:20                T2                    HNK ZMAJ – NK METKOVIĆ

10:10                T1                    NK ADRIATIC – Š.N LIMAČI ČAPLJINA

10:10                T2                    NK POMAK – HŠK ZRINJSKI

11:00                T1                    RNK SPLIT – NK METKOVIĆ

11:00                T2                    SLOBODNO

11:50                T1                    HNK HAJDUK – NK VARAŽDIN

11:50                T2                    HNK ŠIBENIK – NK MARSONIJA 1909

12:40                T1                    N.Š MEĐIMURJE ČAKOVEC – Š.N. ANDRIČEVIĆ &MARIĆ

12:40                T2                    NK MEĐUGORJE – NK ZMAJ

13:30                T1                    NK ADRIATIC – NK SLOGA

13:30                T2                    NK POMAK – Š.N.LIMAČI ČAPLJINA

14:20                T1                    NK LIVADA ŽELJEZNIČAR – HNK HAJDUK

14:20                T2                    Š.F. NOVI GRAD – NK VARAŽDIN

15:10                T1                    RNK SPLIT – NK BROTNJO

15:10                T2                    SLOBODNO

 

SUBOTA,08.03.2014

 

08:30                T1                    HNK HAJDUK – Š.F. NOVI GRAD

08:30                T2                    NK VARAŽDIN – NK LIVADA ŽELJEZNIČAR

09:20                T1                    HNK ŠIBENIK – Š.N. ANDRIČEVIĆ & MARIĆ

09:20                T2                    NK MARSONIJA 1909 – N.Š MEĐIMURJE ČAKOVEC

10:10                T1                    NK BROTNJO – HNK ZMAJ

10:10                T2                    RNK SPLIT – NK MEĐUGORJE

11:00                T1                    NK ADRIATIC – HŠK ZRINJSKI

11:00                T2                    NK POMAK – NK SLOGA

 

 

 

ČETVRTFINALE

 

15:00                T1        1/4       ( 1A – 2B ) = 1

15:00                T2        1/4       ( 1B – 2A ) = 2

15:50                T1        1/4       ( 1C – 2D ) = 3

15:50                T2        1/4       ( 1D – 2C ) = 4

 

NEDJELJA,09.03.2014

 

10:00                T1        1/2       POBIJEDNIK  1 – POBIJEDNIK  2

10:00                T2        1/2       POBIJEDNIK  3 – POBIJEDNIK  4

11:00                T1                    ZA TREĆE MJESTO

11:00                T2                    FINALE


RASPORED TRENINGA:        PON  21.02.: 8.30h i 16.00h
                                       UTO  22.02.: 8.30h i 16.00h
                                       SRI   23.02.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  24.02.: 8.30h i 16.00h
                                       PET  25.02.: 8.30h i 16.00h

ALPAS CUP KURILOVEC:
http://www.youtube.com/watch?v=2PCGucksmdU

ZAVRŠNICA ZIMSKE LIGE LIMAČA, DG Prelog, 23.02.2014(NED):10.30h NK ČK-Čukovec,11.30h NK ČK-Međimurec
                                                                                           
-okupljanje u Prelogu u 10.00h,pozvani svi iz 2004.godišta!         

                                                                                             
12.00h NK Međ-Spartak,13.00h NK Međ-Sv. Martin
                                                                                           
-okupljanje u Prelogu u 11.30h,pozvani svi iz 2003.godišta!

 1.

MEĐIMURJE

 5

 5

 0

 0

59 – 6

15

 2.

GRANIČAR (N)

 5

 3

 1

 1

26 – 18

10

 3.

SLOGA II

 5

 2

 0

 3

10 – 17

 6

 4.

ČAKOVEC

 5

 1

 2

 2

14 – 27

 5

 5.

STRAHONINEC

 5

 1

 1

 3

16 – 35

 4

 6.

SLOGA I

 5

 1

 0

 4

13 – 33

 3


RASPORED TRENINGA:        PON  17.02.: 8.30h i 16.00h
                                       UTO  18.02.: 8.30h i 16.00h
                                       SRI   19.02.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  20.02.: 8.30h i 16.00h
                                       PET  21.02.: 8.30h i 16.00h

ZIMSKA LIGA LIMAČA, II OŠ Čakovec, 15.02.2014(SUB):
13.00h NK Čakovec-NK Sloga I
                                                                               
-okupljanje u ČK u 12.30h,pozvani svi iz 2004.godišta!         

                                                                                
14.00h NK Međimurje-Strahoninec
                                                                               
-okupljanje u ČK u 13.30h,pozvani svi iz 2003.godišta!

 1.

MEĐIMURJE

 4

 4

 0

 0

42 – 5

12

 2.

GRANIČAR (N)

 4

 2

 1

 1

23 – 18

 7

 3.

SLOGA II

 4

 2

 0

 2

10 – 14

 6

 4.

ČAKOVEC

 4

 1

 2

 1

12 – 23

 5

 5.

STRAHONINEC

 4

 1

 1

 2

15 – 18

 4

 6.

SLOGA I

 4

 0

 0

 4

  9 – 31

 0


RASPORED TRENINGA: PON  12.02.: SLOBODNO! 
                                
UTO  13.02.: 9.00h  i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće  
                                SRI   14.02.: SLOBODNO!                      
                                ČET
  15.02.: SLOBODNO!
                                PET  14.02.: 9.00h i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće
                               
SUB  15.02: ZIMSKA LIGA, II OŠ Čakovec
                               
NED  16.02: HUMANITARAN TURNIR "Djeca za djecu", II OŠ Čakovec OTKAZAN!!!
                                -od 17.02. počinju treninzi na vanjskim terenima na SRC Mladost,raspored i satnica biti će objavljeni naknadno!
                
Roditelji koji žele organizirano s autobusom putovati na turnir u Međugorje,mogu rezervirati svoja mjesta kod gospodina Đokića na broj mobitela
099 692 6481!

ZIMSKA LIGA LIMAČA, II OŠ Čakovec, 08.02.2014(SUB):
13.00h Čakovec-NK Strahoninec
                                                                               
-okupljanje u ČK u 12.30h,pozvani svi iz 2004.godišta!         

                                                                                
14.00h NK Međimurje-Sloga II
                                                                               
-okupljanje u ČKu 13.30h,pozvani svi iz 2003.godišta!



 1.

MEĐIMURJE

 3

 3

 0

 0

34 – 4

 9

 2.

SLOGA II

 3

 2

 0

 1

  9 – 6

 6

 3.

GRANIČAR (N)

 3

 1

 1

 1

13 – 14

 4

 4.

ČAKOVEC

 3

 1

 1

 1

  8 – 19

 4

 5.

STRAHONINEC

 3

 1

 0

 2

11 – 14

 3

 6.

SLOGA I

 3

 0

 0

 3

  5 – 21

 0



KODEKS PONAŠANJA I OBVEZE POLAZNIKA ŠKOLE NOGOMETA MEĐIMURJE-ČAKOVEC:

1.     Kriteriji  Nogometne škole su dobar igrač ali i dobar učenik. Pojavi li se zaostajanje u školskim obavezama i ocjenama igraču je moguće izreći mjeru zabrane treniranja i igranja u Školi Nogometa. Obvezno je praćenje školskog uspjeha od strane trenera, a u suradnji sa roditeljem. Kao što se ne zanemaruju nogometne obaveze, ne zanemaruju se ni školske obaveze.

 

 

2.     Redovitost i točnost dolazaka na trening i utakmicu, svaki izostanak mora biti opravdan treneru od strane igrača ili roditelja. Svi zajedno izlazimo na teren, uz dopuštenje trenera. Trener određuje tko nosi rekvizite. Kad trener daje upute, nema pričanja ili igranja loptom, kako bismo što bolje i točnije svi shvatili njegove upute, a time i povećali kvalitetu treninga. Na treningu nastojim davati maksimum, te biti što discipliraniji kako bi što više naučio i napredovao.

 

3.     Primjerno ponašanje prije, za vrijeme i nakon treninga i utakmice, kao i na putovanjima. Prilikom putovanja u autobusu je dozvoljeno korištenje mobitela i ostalih uređaja, no bez zvuka kako nebi ometao druge.

 

 

4.     Prema opremi i prostorijama gdje treniraš odnosi se pažljivo i uzorno, ostavljamo ih onakvima kakve su bile prije korištenja (ne ostavljamo nered i smeće iza sebe). Prema stvarima se odnosi kao prema vlastitim. Ista pravila odnose se i za autobus.

 

 

5.     Obavezno poštovati i pozdraviti sve prisutne starije osobe u krugu stadiona. (Dolazi sa „Dobar dan“ odlazi sa„Doviđenja“). Kad treneri ulaze u svlačionicu (bez obzira bili naše ili druge kategorije) svi ustajemo te ih pozdravljamo.

 

 

6. Prema rasporedu koji određuje trener prisustvovati utakmicama seniora „Nk Međimurje“ i Nk Čakovec“ kao pobirač lopti ili za potrebe nosila.

 

 

7. Svakom registriranom igraču zabranjuje se treniranje ili igranje van klupskog programa, iznimno dozvoljeno uz suglasnost trenera.


8.     Na treningu i utakmici imati propisanu i čistu opremu, te brinuti o svojoj higijeni. Voditi brigu o redovitoj, zdravoj i pravilnoj prehrani jer je ona važan čimbenik razvoja i napretka. Biti iskren prema sebi i treneru vezano uz bolest i ozljede koje te ometaju u praćenju zahtjeva treninga i utakmice, jer zdravlje je najbitnije.

 

 

9.    Poštovanje prema suigraču, treneru i osobama koje rade u Nogometnoj školi. Vrijeđanje, psovanje i namjerno ozljeđivanje suigrača na treningu nije dozvoljeno te se od strane trenera može kazniti udaljavanjem sa treninga, suspenzijom na utakmici.Ponašam se prema drugima, onako kako bi volio da se drugi ponašaju prema meni.Na terenu se ponaša u skladu sa zahtjevima trenera,  prihvačam svaku odluku trenera, ako se sa nečim  ne slažemo o tome možemo raspravljati nakon treninga ili utakmice.

 

 

10.     Poštovanje svih sudionika na utakmici i treningu FAIR-PLAY (poštuj suparnika, suigrače, suce,službene osobe i gledatelje, prihvati poraz s dostojanstvom, poštuj pravila igre). (Igram i ponašam se pošteno, pokazujem hrabrost i karakter, bezvaranja, vrijeđanja ili omalovažavanja drugih.) 


RASPORED TRENINGA: PON  03.02.: SLOBODNO! 
                                
UTO  04.02.: 9.00h  i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće  
                                SRI   05.02.: SLOBODNO!                      
                                ČET
  06.02.: SLOBODNO!
                                PET  07.02.: 9.00h i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RODITELJSKI SASTANAK 2004. GODIŠTE,31.01.2014(PET),u 17.30h, prostorije NŠ M-Č OBAVEZAN ODAZIV!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIMSKA LIGA LIMAČA, OŠ Podturen, 01.02.2014(SUB): 
9.00h Čakovec-NK Graničar
                                                                               
-okupljanje u Podt u 8.30h,pozvani svi iz 2004.godišta!         

                                                                              
10.00h NK Međimurje-Sloga I
                                                                               
-okupljanje u Podt u 09.30h,pozvani svi iz 2003.godišta!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RODITELJSKI SASTANAK (za 2003. godište),31.01.2014(PET),u 17.30h, prostorije NŠ M-Č, tema:turnir Međugorje!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RASPORED TRENINGA: PON  27.01.: SLOBODNO! 
                                
UTO  28.01.: 9.00h  i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće  
                                SRI   29.01.: SLOBODNO!                      
                                ČET
  30.01.: SLOBODNO!
                                PET  31.01.: 9.00h i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TURNIR NK VARAŽDIN,DG PRELOG,26.01.2014(NED),2 ekipe

Okupljanje u Prelogu u 8.40h:Vito Patafta,Filip Bacinger(C),Luka Petak,Dominik Arambašić,Fran Bistrović,David Partlić,Abel Krznar, Petar Strahija,Petar Vlašić,Belović Fran,Vincek Marko,Drk Gabrijel! 

u 9.50h:Lovro Blagus,Saša Stojko,Stričak Leo,Edo Novak,Daniel Turk, Antonio Martinjaš(C),Kanižaj Viktor,Niko Domjanić,Ivan Dominić,Marko Žulić,Horvat Leon,Emanuel Mađarić!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIMSKA LIGA LIMAČA, OŠ Podturen, 25.01.2014(SUB):
9.00h NK Međimurje-NK Graničar
                                                                               
-okupljanje u Podt u 8.30h,pozvani svi iz 2003.godišta!         

                                                                             
11.00h NK Čakovec-Sloga II
                                                                               
-okupljanje u Podt u 10.15h,pozvani svi iz 2004.godišta!
   
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TURNIR:

MEĐUGORJE CUP 2014:Međugorje, 06.03.-09.03.2014
Mjesto održavanja:     SC Međugorje
Smještaj:                   Međugorje

Cijena ukupnog aranžmana (puni pansion,kotizacija uračunata) po igraču iznosi
100 Eura!

Dosadašnji sudionicu: GNK Dinamo,HNK Hajduk,NK Šibenik,NK Zadar,NK Zagreb,NK Osijek,RNK Split,NŠ Adriatic,NK Široki Brijeg,NK Zrinjski,                                 NK Borac,NK Marsonija,NK Slaven Belupo,NK Neretva,NK Željo,FK Igalo,FK Cetinje.....

Svi zainteresirani iz 2003.godišta neka mi se jave što prije na 099 697 7204, trener Lepen!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Međugorje 2013: GNK Dinamo-NŠ Međimurje-Čakovec 1-0


Međugorje 2013: HNK Hajduk-NŠ Međimurje-Čakovec 2-0





RASPORED TRENINGA: PON  20.01.: SLOBODNO! 
                               
UTO  21.01.: 9.00h  i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće  
                                SRI   22.01.: SLOBODNO!                      
                                ČET
  23.01.: SLOBODNO!
                                PET  24.01.: 9.00h i 16.00h,dvorana ATON Nedelišće

18.01.(SUB),dvorana OŠ Prelog: 1.KOLO Međimurske dvoranske lige: NK Međimurje 2003-NK Čakovec 2004
                                                    -pozvani svi igrači iz 2003. i 2004.godišta,okupljanje u Prelogu u 11.30h!
  
TURNIR  BSK Belica: 
18.01. (SUB)dvorana: OŠ Belica-pozvani svi igrači iz 2003. i 2004.godišta,okupljanje u Belici u 14.00h!

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC:  
"Uplata članarina za 2013. godinu mora se izvršiti do 31.01.2014. ili će u suprotnom biti zabranjeno                                                   treniranje i igranje turnira i utakmica!"
                                                 
                                                  "Uplata se može izvršiti: 1. TRENERU 2.VODITELJU ŠKOLE 3. NA ŽIRO RAČUN
2340009-1116037352                                                     (OPIS PLAČANJA:ime i prezime igrača,godište)!"                                                         
                                                 
                                                  
"Igrači koji nastupaju na turnirima van organizacije škole nogometa,moraju obavezno obavijestiti                                                     trenera na kojem turniru nastupaju i za koju ekipu!"
  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENING
:
02.01.2014.,16.30h,dvorana ETŠ Čakovec
             -za 2004.godište,priprema za Graz,obavezan odaziv,sa sobom ponijeti loptu,15kn po osobi za najam dvorane!

TURNIR GRAZ (2004.):06.01.2014.(PON),dvorana:ASWO Mehrzwecksporthalle Herrgottweisgasse 260,8055 Graz
                                
polazak autobusom(51mjesto) sa SRC Mladost u 4.40h!!!

GRUPA B: NŠ Međimurje-Čakovec
              KAC 1909
              SK Sturm III
              Technopool Admira

RASPORED:  8.36h   NŠ MČ-Admira
                  9.12h   NŠ MČ-Sturm
                10.12h   NŠ MČ-KAC 
                16.00h   
OSMINA FINALA
                                      

27.12.2013(PET),16.00h,
prostorije NŠ Međimurje-Čakovec: druženje igrača i trenera i podjela kalendara! 


 



TURNIR
21.12.2013, NK Spartak M.Subotica, dvorana:OŠ M.Subotica
             -okupljanje u dvorani u 8.30h(2004.) i 9.00h(2003.)                                                                                                 
             -kotizacija po ekipi 250kn                                                                                                 
         
-2004.godište sa sobom ponijeti 227kn za troškove prijevoza za Graz (2500KN/11=227,27kn)

Popis igrača:

2004.: svi!!!

2003.:

1.Lovro Blagus                       7.Emanuel Mađarić
2.David Partlić                       8.Saša Stojko
3.Luka Petak                         9.Daniel Turk
4.Marko Žulić                       10.Viktor Kanižaj
5.Horvat Leon                      11.Niko Domjanić
6.Antonio Martinjaš               12.Ivan Dominić



RASPORED TRENINGA: 
dvorana Mihovljan                          
                             

                               
UTO  17.12.: 9.00h i 16.00h
                               
PET  20.12.: 9.00h i 15.30h

TURNIR
15.12.2013, NK Sloga Čakovec, dvorana:2. Osnovna škola Čakovec-okupljanje u dvorani u 12.45h!

Popis igrača:
1.Vito Patafta                           11.Filip Bacinger
2.Lovro Blagus                          12.Viktor Kanižaj
3.Roko Zrna                              13.Leon Horvat
4.David Partlić                           14.Saša stojko
5.Filip Turk                               15.Fran Bistrović
6.Dorian Balog                           16.Daniel Turk
7.Stjepan Balić                          17.Ivan Dominić              
8.Antonio Martinjaš                    18.Luka Petak            
 9.Marko Žulić                           19.Emanuel Mađarić
10.Dominik Arambašić                 20.Niko Domjanić

RASPORED TRENINGA: 
dvorana Mihovljan                          
                               PET   
06.12.: 9.00h i 15.30h
                               
UTO  10.12.: 9.00h i 16.00h
                               
PET  13.12.: 9.00h i 15.30h

TURNIR:
08.12.2013, NK NAFTA LENDAVA,dvorana:"Športna dvorana Dvojezične srednje šole Lendava (Kolodvorska ulica 2e)"
           -
okupljanje u Lendavi u 8.30h! 

Popis igrača:

1.Lovro Blagus                            7. 
Emanuel Mađarić
2.Leon Horvat                            8.Antonio Martinjaš
3.Dominik Arambašić                    9.Fran Bistrović
4.Saša Stojko                           10.Marko Žulić
5.Ivan Dominić                          11.Viktor Kanižaj
6.Niko Domjanić                        12. Daniel Turk


Turnir: 
NŠ Polet SMnM,dvorana OŠ Štrigova, 07.12.2013,SUBOTA-1ekipa,okupljanje u Štrigovi u 13.45h!
                                                                                              -
trener Karlo Kosalec(095/197-3545) 
                                                                                              -kotizacija 250kn

Popis igrača za turnir:
 1.Zrna Roko
 2.Petar Vlašić
 3.Edo Novak
 4.Petar Strahija
 5.Balić Stjepan
 6.Vincek Marko
 7.Belović Fran
 8.Gabrijel Drk
 9.Dorian Balog
10.Turk Filip
11.Krznar Abel
12. Leo Stričak

"Naposljetku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako gubimo, što s time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to mijenja. Gubiti na određeni način znači – dobivati." ;)                                                                                              

RASPORED TRENINGA:        
PON  02.12.: 8.30h  i 15.15h 
                                      
 UTO  03.12.: 8.30h  i 15.15h 
                                       
SRI   04.12.: SLOBODNO!                      
                                       ČET
  05.12.: 8.30h i 15.15h
                                       
PET  06.12.: 8.30h i 15.15h



Turnir:
NŠ Prelog,dvorana DG SPORT PRELOG, 30.11.2013,SUBOTA-3 ekipe (svi iz 2003. i 2004.godišta)
                                                                                               -kotizacija po ekipi 300kn
                                                                                               -okupljanje u 12.45h u DG sport Prelog!
                                                                                           
RASPORED TRENINGA:        
PON  25.11.: 8.30h  i 15.15h 
                                      
 UTO  26.11.: 8.30h  i 15.15h 
                                       
SRI   27.11.: SLOBODNO!                      
                                       ČET
  28.11.: 8.30h i 15.15h
                                       
PET  29.11.: 8.30h i 15.15h

2004. GODIŠTE:
RODITELJSKI SASTANAK,21.11.2013(ČET),17.30h,TEMA:turnir Sturm GRAZ-obavezan odaziv svih roditelja 2004. godišta!

POBIRAĆI LOPTI
23.11.2013(SUB),13.15h:NK ČK-MEĐ-svi iz 2004.godišta!

Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
BOD
Bod
1
Međimurje 03
11
11
0
0
92
8
33
33
2
Bjelovar
14
10
1
3
59
11
31
31
3
Slaven Belupo
12
10
1
1
49
8
31
31
4
Virovitica
13
9
2
2
43
12
29
29
5
Varaždin
12
9
0
3
66
12
27
27
6
Podravina
13
7
2
4
38
29
23
23
7
Križevci
12
4
0
8
17
33
12
12
8
Varteks
11
3
2
6
12
37
11
11
9
Čakovec 04
13
2
1
10
19
64
7
7
10
Koprivnica
14
2
1
11
15
65
7
7
11
Varaždin - ŠN
13
1
2
10
12
74
5
5
12
Mladost
14
1
2
11
13
82
5
5

RASPORED TRENINGA:        
PON  18.11.: 8.30h  i 15.15h 
                                      
 UTO  19.11.: 8.30h  i 15.15h 
                                       
SRI   20.11.: SLOBODNO!                      
                                       ČET
  21.11.: 8.30h i 15.10h
                                       
PET  22.11.: 8.30h i 15.15h

POBIRAĆI LOPTI
16.11.2013(SUB),13.15h:NK MEĐ-NK NED-Luka Petak,Kanižaj Viktor,Martinjaš Antonio,David Partlić,Ivan                                                                                                      Dominić,Marko Žulić,Horvat Leon,Marko Vincek!
                                                                                                                                                                  

STATISTIKA UTAKMICE: U-10 NK MEĐIMURJE  16-1 NK Mladost Ž, 02.11.2013 u 10.00h!

Točna dodavanja:                    NK Međ-
193,            NK Mla-78
Udarci na gol:                                NK Međ-  
36,            NK Mla- 4
Faulovi:                                  NK Međ-   
8,            NK Mla- 5
Centaršutevi:                          NK Međ- 
17,            NK Mla- 0
Corneri:                                           NK Međ-
14,            NK Mla- 1


RASPORED TRENINGA:        
PON  11.11.: OTKAZAN!!! 
                                      
 UTO  12.11.: 8.30h  i 15.15h 
                                       
SRI   13.11.: SLOBODNO!                      
                                       ČET
  14.11.: 8.30h i 15.10h
                                       
PET  15.11.: 8.30h i 15.15h

09.11.2013(SUBOTA) u 10.40h: NK Varteks- NK Međimurje 2003 -okupljanje u Jalkovcu u 9.30h!

09.11.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Virovitica-NK Čakovec 2004 -polazak autobusom u 6.50h!

Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
BOD
Bod
1
Međimurje
10
10
0
0
87
8
30
30
2
Bjelovar
12
9
1
2
50
10
28
28
3
Slaven Belupo
10
8
1
1
38
7
25
25
4
Virovitica
11
7
2
2
37
12
23
23
5
Varaždin
10
7
0
3
55
10
21
21
6
Podravina
12
6
2
4
35
29
20
20
7
Križevci
11
4
0
7
16
30
12
12
8
Varteks
10
3
2
5
12
32
11
11
9
Čakovec
12
2
1
9
19
59
7
7
10
Koprivnica
12
2
1
9
14
58
7
7
11
Varaždin - ŠN
12
1
2
9
12
65
5
5
12
Mladost
12
1
2
9
12
67
5
5


RASPORED TRENINGA:        
PON  04.11.: 8.30h  i 15.30h  
                                      
 UTO  05.11.: 8.30h  i 15.30h 
                                       
SRI   06.11.: SLOBODNO!                      
                                       ČET
  07.11.: 8.30h i 15.30h
                                       
PET  08.11.: 8.30h i 15.30h



POBIRAĆI LOPTI
02.11.2013(SUB),14.15h:NK MEĐ-NK BJ-Luka Petak,Karlo Gorman,Domjanić Niko,Kanižaj Viktor,Dominik Arambašić,
                                                                                   Vito Patafta!

02.11.2013(SUBOTA) u 10.00h: NK Međimurje 2003- NK Mladost Ž. -okupljanje u svlačionici u 9.00h!

03.10.2013(
NEDJELJA) u 10.00h: NK Čakovec 2004-NK Bjelovar -okupljanje u svlačionici u 9.00h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  28.10.: 8.30h  i 15.30h  
                                      
 UTO  29.10.: 8.30h  i 15.30h 
                                       
SRI   30.10.: SLOBODNO!                      
                                       ČET
  31.10.: 8.30h i 15.30h
                                       
PET  01.11.: SLOBODNO!
 
Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
BOD
Bod
1
Međimurje
9
9
0
0
71
7
27
27
2
Bjelovar
11
8
1
2
45
9
25
25
3
Slaven Belupo
10
8
1
1
38
7
25
25
4
Virovitica
10
6
2
2
35
12
20
20
5
Varaždin
9
6
0
3
53
10
18
18
6
Podravina
11
5
2
4
32
28
17
17
7
Križevci
10
4
0
6
16
28
12
12
8
Varteks
9
3
2
4
12
30
11
11
9
Čakovec
11
2
1
8
18
54
7
7
10
Koprivnica
12
2
1
9
14
58
7
7
11
Mladost
11
1
2
8
11
51
5
5
12
Varaždin - ŠN
11
1
2
8
11
62
5
5


27.10.2013(NEDJELJA) u 10.00h: NK Čakovec 2004- NK Podravina -okupljanje u svlačionici u 9.00h!

26.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Križevci-NK Međimurje 2003-polazak autobusom u 7.20h!

POBIRAĆI LOPTI
26.10.2013(SUB),15.15h:NK ČK-NK M.Sred-Belović,Stričak,Vlašić,Strahija,Turk,Balog!

Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
BOD
Bod
1
Bjelovar
11
8
1
2
45
9
25
25
2
Međimurje
8
8
0
0
61
7
24
24
3
Slaven Belupo
9
7
1
1
32
7
22
22
4
Virovitica
10
6
2
2
35
12
20
20
5
Varaždin
9
6
0
3
53
10
18
18
6
Podravina
10
4
2
4
29
28
14
14
7
Križevci
9
4
0
5
16
18
12
12
8
Varteks
8
2
2
4
9
29
8
8
9
Čakovec
10
2
1
7
18
51
7
7
10
Koprivnica
11
2
1
8
14
52
7
7
11
Mladost
10
1
2
7
10
48
5
5
12
Varaždin - ŠN
11
1
2
8
11
62
5
5



Raspored nastavka prvenstva jesenski dio
Kolo    Datum    Mjesto         Ekipe
12.kolo
12 26.10.2013. Varaždin        Varteks - Mladost
12 26.10.2013. Križevci         Križevci - Međimurje
12 26.10.2013. Koprivnica      Koprivnica - Varaždin
12 26.10.2013. Varaždin        Varaždin - ŠN - Slaven Belupo
12 27.10.2013. Čakovec        Čakovec - Podravina
12 26.10.2013. Virovitica       Virovitica - Bjelovar
13.kolo
13 02.11.2013. Virovitica        Virovitica - Varteks
13 03.11.2013. Čakovec        Čakovec - Bjelovar
13 02.11.2013. Ludbreg         Varaždin - ŠN - Podravina
13 02.11.2013. Koprivnica      Slaven Belupo - Koprivnica
13 02.11.2013. Varaždin        Varaždin - Križevci
13 02.11.2013. Čakovec        Međimurje - Mladost
14.kolo
14 09.11.2013. Varaždin        Varteks - Međimurje
14 09.11.2013. Ždralovi         Mladost - Varaždin
14 09.11.2013. Križevci         Križevci - Slaven Belupo
14 09.11.2013. Ludbreg         Podravina - Koprivnica
14 09.11.2013. Bjelovar         Bjelovar - Varaždin - ŠN
14 09.11.2013. Virovitica       Virovitica - Čakovec


RASPORED TRENINGA:        
PON  21.10.: 8.30h  i 16.30h  
                                      
 UTO  22.10.: 8.30h  i 16.30h 
                                       
SRI   23.10.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  24.10.: 8.30h i 16.30h
                                       
PET  25.10.: 8.30h i 16.30h
 
19.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Koprivnica 2004-NK Međimurje 2003-polazak autobusom u 7.55h!

20.10.2013(
NEDJELJA) u 10.00h: NK Čakovec 2004-NK S.Belupo 2003 -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!

POBIRAĆI LOPTI
20.10.2013(SUB),15.15h:NK MEĐ-NK SMnM-Mađarić,Bistrović,Turk,Stojko,Kanižaj,Bacinger!

Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
BOD
Bod
1
Bjelovar
10
7
1
2
37
9
22
22
2
Međimurje
7
7
0
0
53
7
21
21
3
Slaven Belupo
8
6
1
1
28
7
19
19
4
Virovitica
9
5
2
2
34
12
17
17
5
Varaždin
8
5
0
3
43
10
15
15
6
Podravina
9
4
2
3
29
27
14
14
7
Križevci
8
3
0
5
13
18
9
9
8
Varteks
7
2
2
3
9
21
8
8
9
Čakovec
9
2
1
6
18
47
7
7
10
Koprivnica
10
2
1
7
14
44
7
7
11
Mladost
9
1
2
6
10
45
5
5
12
Varaždin - ŠN
10
1
2
7
11
52
5
5


STATISTIKA UTAKMICE: U-10 NK MEĐIMURJE  4-3 NK Virovitica, 05.10.2013 u 10.00h!

Pasevi:                    NK Međ-
158,            NK Viro-67
Udarci na gol:             NK MEĐ-  
18,            NK Viro- 8
Faulovi:                   NK Međ-  
7,            NK Viro-10
Centaršutevi:           NK Međ-
17,            NK Viro-  2
Corneri:                        NK Međ-  
8,            NK Viro-  2

RASPORED TRENINGA:        
PON  14.10.: 8.30h  i 16.30h  
                                      
 UTO  15.10.: 8.30h  i 16.30h 
                                       
SRI   16.10.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  17.10.: 8.30h i 16.30h
                                       
PET  18.10.: 8.30h i 16.30h

POBIRAĆI LOPTI,
12.10.2013(SUB),15.15h:NK ČK-NK VŽ-Zrna,Drk,Vincek,Novak,Balić,Krznar!

12.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Varaždin 2003-NK Čakovec 2004-okupljanje u Varaždinu pred ulazom
                                                                                                                             u svlačionice u 9.10h!!

12.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Međimurje 2003-NK Varaždin 2004 -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!

Nedolazak na treninge i utakmice,treba obavezno opravdati!!!

RASPORED TRENINGA: PET  11.10.: 8.30h i 16.00h


TRENING VRATARA:
Četvrtak (10.10.) u   8.30h Blagus!
                            
Petak     (11.10.) u 17.00h Patafta,Vlašić,Zrna!

1. Bjelovar            
9       36 8           21
2. Međimurje          6       43 7           18
3. Slaven Belupo    
7       28 7           18
4. Virovitica          
8       34 12           6
5. Podravina         
      28 26          13
6. Varaždin           
7       33 9           12
7. Križevci            
7       12 16           9
8. Čakovec            8       17 37           7
9. Koprivnica         
9       12 42           6
10. Varteks           
6        7 20            5
11. Varaždin - ŠN   
9      11 42            5
12. Mladost           
8        8 43            4

08.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Čakovec 2004-NK Međimurje 2003 -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!
                                                                                                     
-slikanje za kalendar!
RASPORED TRENINGA:        
PON  07.10.: 8.30h 
                                      
 UTO  08.10.: UTAKMICA!
                                       
SRI   09.10.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  10.10.: 8.30h i 17.00h
                                       
PET  11.10.: 8.30h i 16.00h

POBIRAĆI LOPTI
05.10.2013(SUB),15.15h:NK Međ-NK Ga-Petak,Arambašić,Blagus,Martinjaš,Mađarić,Bistrović!

05.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Mladost Ž-NK Čakovec 2004-polazak autobusom u 6.55h!

05.10.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Međimurje 2003-NK Virovitica -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!

Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
GR
Bod
1
Bjelovar
7
5
0
2
33
8
25
15
2
Slaven Belupo
5
5
0
0
23
4
19
15
3
Virovitica
6
4
1
1
28
7
21
13
4
Podravina
7
4
1
2
27
21
6
13
5
Varaždin
5
4
0
1
32
5
27
12
6
Međimurje
4
4
0
0
28
4
24
12
7
Varteks
5
1
2
2
7
17
-10
5
8
Čakovec
6
1
1
4
16
26
-10
4
9
Varaždin - ŠN
7
1
1
5
10
39
-29
4
10
Križevci
5
1
0
4
8
15
-7
3
11
Koprivnica
7
1
0
6
8
40
-32
3
12
Mladost
6
1
0
5
7
41
-34
3

Poz.: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, P: Pobjede, N: Neriješeno, P: Porazi, POS: Postignuti golovi, PRI: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, Bod: Bodovi

RASPORED TRENINGA:        PON  30.09.: 8.30h i 17.00h
                                       UTO  01.10.: 8.30h i 17.00h
                                       SRI   02.10.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  03.10.: 8.30h i 17.00h
                                       PET  04.10.: 8.30h i 17.00h

28.09.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Bjelovar-NK Međimurje 2003-polazak autobusom u 6.55h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  23.09.: 8.30h i 17.00h
                                      
 UTO  24.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
SRI   25.09.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  26.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
PET  27.09.: 8.30h i 17.00h

Poz.
Klub
OU
P
N
P
POS
PRI
GR
Bod
1
Bjelovar
6
5
0
1
33
4
29
15
2
Podravina
6
4
1
1
26
17
9
13
3
Slaven Belupo
4
4
0
0
21
3
18
12
4
Virovitica
5
3
1
1
18
7
11
10
5
Varaždin
4
3
0
1
28
4
24
9
6
Međimurje
3
3
0
0
24
4
20
9
7
Varteks
5
1
2
2
7
17
-10
5
8
Čakovec
6
1
1
4
16
26
-10
4
9
Križevci
4
1
0
3
7
13
-6
3
10
Mladost
5
1
0
4
7
31
-24
3
11
Koprivnica
6
1
0
5
8
36
-28
3
12
Varaždin - ŠN
6
0
1
5
6
39
-33
1

21.09.2013(SUBOTA) u 10.00h: NK Međimurje 2003-Ludbreg-okupljanje u svlačionici u 9.00h!

21.09.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Koprivnica-NK Čakovec 2004-polazak autobusom u 7.55h!

POBIRAĆI LOPTI
21.09.2013(SUB),16.15h:NK ČK-NK VIRO-Turk,Krznar,Balog,Stričak,Vlašić,Strahija!

Trening vratara: Lovro Blagus i Vito Patafta, 20.09. (PET) u 15.30h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  16.09.: 8.30h i 17.00h
                                      
 UTO  17.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
SRI   18.09.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  19.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
PET  20.09.: 8.30h i 17.00h


POBIRAĆI LOPTI,
14.09.2013(SUB),18.45h:NK MEĐ-NK POD-Saša Stojko,Daniel Turk,David Partlić,Fran Belović,Niko Domjanić,Ivan                                                                                            Dominić!

15.09.2013(
NED) u 10.00h: NK Čakovec 2004-NŠ Varaždin 2004-okupljanje u svlačionici u 9.00h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  09.09.: 8.30h i 17.00h
                                      
 UTO  10.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
SRI   11.09.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  12.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
PET  13.09.: 8.30h i 17.00h



POBIRAĆI LOPTI
, 08.09.2013(NED),10.10h:NK ČK-NK POD-
Kanižaj,Stojko,Vincek,Medved,Strahija!

07.09.2013(SUBOTA) u 10.00h: NK Međimurje 2003-NK Križevci-okupljanje u svlačionici u 9.00h!

07.09.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Podravina Ludbreg-NK Čakovec 2004-polazak autobusom u 7.50h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  02.09.: 8.30h i 17.00h
                                      
 UTO  03.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
SRI   04.09.: SLOBODNO!                       
                                       ČET
  05.09.: 8.30h i 17.00h
                                       
PET  06.09.: 8.30h i 17.00h

31.08.2013(
SUBOTA) u 10.00h: NK Križevci-NK Čakovec 2004-polazak autobusom u 7.10h!

Trening vratara: Lovro Blagus i Vito Patafta, 30.08. (PET) u 17.30h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  26.08.:15.00h
                                      
UTO  27.08.:17.00h-2003.godište
                                       
SRI   28.08.:SLOBODNO!                     
                                       ČET
  29.08.:SLOBODNO!
                                       
PET  30.08.:18.30h

27.08.2013(UTORAK)) u 10.00h: NK Čakovec 2004-NK Virovitica-okupljanje u svlačionici u 9.00h!

29.08.2013(
ČETVRTAK)) u 10.00h: NK Mladost Ždralovi-NK Međimurje 2003-polazak autobusom u 6.50h!

TRENING 26.08.2013(PON) u 15.00h!

24.08.2013(SUB) u 10.00h:
NK MEĐIMURJE 2003-NK Daruvar-okupljanje u svlačionici u 9.00h!
                                         
NK Bjelovar-NK Čakovec 2004-polazak autobusom u 6.50h!

GOLMANSKI TRENING U ČETVRTAK 22.08. u 16.30h!

RASPORED TRENINGA:        
PON  19.08.:18.30h
                                      
 UTO  20.08.:18.30h
                                       
SRI   21.08.:SLOBODNO!                     
                                       ČET
  22.08.:18.30h!
                                       
PET  23.08.:18.30h

TURNIR:
MURSKO SREDIŠČE,NEDJELJA,18.08.2013, 1 ekipa 2003 i 1 ekipa 2004!
           
-kotizacija po ekipi 200kn
            -pozvani su svi iz 2003. i 2004. godišta!
           
-okupljanje u M.Središču u 8.40h!!!

RASPOREDUTAKMICA  TEREN „A“

9.00      NK „RUDAR“                        - NK „SOKOL“

9.23      NK „VARAŽDIN“                  - NK „MEĐIMURJE 2“

9.46      NK „POLET“                         - NK „MEĐIMURJE 1“

10.09    NK „RUDAR“                       - NK „VARAŽDIN“

10.32    NK „SOKOL“                        - NK „POLET“

10.55    NK „MEĐIMURJE 2“          - NK „MEĐIMURJE 1“

11.25    NK „RUDAR“                       - NK „MEĐIMURJE 2“

11.50    NK „VARAŽDIN“                 - NK „POLET“

12.15    NK „RUDAR“                       - NK „POLET“

12.40    NK „RUDAR“                       - NK „MEĐIMURJE 1“

13.05    NK „POLET“                       - NK „MEĐIMURJE 2“

 

TEREN „B“

11.25    NK „SOKOL“                       - NK „MEĐIMURJE 1“

11.50    NK „SOKOL“                       - NK „MEĐIMURJE 2“

12.15    NK „VARAŽDIN“                - NK „MEĐIMURJE 1“

12.40    NK „SOKOL“                       - NK „VARAŽDIN“


RASPORED TRENINGA:        PON  12.08.:18.30h
                                      
 UTO  13.08.:18.30h
                                       
SRI   14.08.:18.30h                      
                                       ČET
  15.08.:SLOBODNO!
                                       
PET  16.08.:18.30h

TURNIR:
MIKLAVEC   10.08.2013,SUBOTA: 1 ekipa 2003 i 1 ekipa 2004
                             
-okupljanje u Miklavcu u 10.00h!!!

1.Vito Patafta                 9.Saša Stojko                    17.Edo Novak
2.Lovro Blagus               10.Daniel Turk                     18.Gabriel Drk
3.David Partlić               11.Marko Žulić                     19.Marko Vincek
4.Leon Horvat               12.Filip Bacinger                   20.Fran Belović
5.Fran Bistrović             13.Viktor Kanižaj                   21.Balić Stjepan
6.Dominik Arambašić       14.Luka Petak                      22.Balog Dorijan
7.Emanuel Mađarić         15.Antonio Martinjaš              23.Turk Filip
8.Ivan Dominić              16.Niko Domjanić                   24.?

TURNIR:
KONJŠČINA 11.08.2013,NEDJELJA: 1 ekipa 2003
                             
-nastupaju svi igrači iz 2003.godišta!!!
                             
-okupljanje i polazak sa  stadiona autima je u 8.00h!!!

RASPOREDI I GRUPE ZA TURNIRE U MIKLAVCU I KONJŠČINI:

MIKLAVEC:

grupa A                                    U-10 subota 2003. god

           grupa-B

 

A-1  NŠ- Međimurje  1

 

      B-1  NŠ- Međimurje  2

 

A-2  NŠ-Zelenko  Novakovec

 

      B-2   NK-Budućnost Miklavec

 

A-3  NŠ-Spartak  Mala Subotica

 

      B-3  NK-Rudar   Mursko Središće

 

A-4  OŠ-Dinamo  Zagreb

 

      B-4  NŠ-Mladost   Preloga

 

A-5  FOTEX

 

      B-5  NK-Polet  Sveti Martin na Muri

 

 

1x17 minuta  3 min pauze (međuutakmicama) 7+1 dimenzije 60x40

                                                                 

 

A1-A2   Međimurje 1 – Zelenko

11.00

 

B3-B2  Rudar – Miklavec

 

A3-A4  Spartak – Dinamo Zagreb

11.20

 

B1-B4  Međimurje 2 – Mladost

 

A5-A1  Fotex – Međimurje 1

11.40

 

B5-B3  Polet – Rudar

 

A2-A3  Zelenko – Spartak

12.00

 

B2-B1  Miklavec – Međimurje 2

 

A4-A5  Dinamo Zagreb – Fotex

12.20

 

B4-B5  Mladost – Polet

 

A1-A3  Međimurje 1 – Spartak

12.40

 

B1-B3  Međimurje 2 – Rudar

 

A2-A4  Zelenko – Dinamo Zagreb

13.00

 

B2-B4  Miklavec -  Mladost

 

A5-A3  Fotex -  Spartak

13.20

 

B5-B1  Polet – Međimurje 2

 

A4-A1  Dinamo Zagreb – Međimurje 1

13.40

 

B4-B3  Mladost – Rudar

 

A2-A5  Zelenko - Fotex

14.00

 

B2-B5  Miklavec – Polet

 

 

utakmice za raspored od 5 do 10 mjesta 2x10 min

             

5A -5B 9-1o

 

15.o5

 

4A -4B  7-8

 

15.o5

 

3A -3B  5-6

 

15.30

 

 

polu-finalne utakmice     2x10minuta

 1A – 2B

14.40

 1B -  2A

14.40

 

 

utakmica za 3.mjesto

        15.30

 

FINALE   16.oo

 



KONJŠČINA:


GRUPA  A                                     GRUPA B                                    GRUPA C

 

                   1.  DINAMO                                    1. FOTEX                                        1. INTER

                   2.  VARAŽDIN                                2. UDARNIK                                  2. MEĐIMURJE

                   3.  TONDACH                                 3. MLADOST                                  3. JEDINSTVO

                   4.  SLOGA                                       4.  ZELINA                                      4. BISTRA

 

 

                   A    10,00   1:4                                B   10,00   1:4                               A    10,30     1:4

                   B    10,30   2:3                                A   11,00   2:3                               B    11,00     2:3

                   A    11,30   1:3                                A  12,00    1:3                                B    12,00    1:3

                    B   11,30   2:4                                A   12,30   2:4                               B    12,30     2:4

                   A    13,00   1:2                                A  13,30    1:2                                B    13,30    1:2

                    B    13,00  3:4                                A   14,00    3:4                                B    14,00    3:4

 

 

14,30 – PAUZA ZARUČAK

 

15,00 -  NATJECANJE U IZVOĐENJU PENALA

 

 

1 / 4  FINALE

 

                    1.    A       15,30        A 1  :    1.NAJBOLJI TREĆI

                    2.    B       15,30         B 1 :    2. NAJBOLJI TREĆI

                    3.    A       16,00         C 1 :    A 2

                    4.    B       16,00         B 2 :    C 2              

 

 

 

1 / 2  FINALE

 

                     A      17,00       POBJEDNIK PAR   1.   :   POBJEDNIK PAR  4.

                     B      17,00       POBJEDNIK  PAR 2.   :   POBJEDNIK PAR  3.

 

 

3. MJESTO

 

                     B        18, 00    SATI

 

 

                         1. MJESTO

 

                     A        18, 30    SATI

 

 

PROGLAŠENJEPOBJEDNIKA I PODJELA PEHARA I PRIZNANJA

 

                                                                                19,00SATI

 


RASPORED TRENINGA:
  UTORAK,    06.08.2013 u      18.00h!
                                 SRIJEDA,    07.08.2013 u      18.30h!
                                 ČETVRAK,   08.08.2013 u      18.30h!
                                 PETAK,       09.08.2013 u      18.30h!

RODITELJSKI SASTANAK:
UTORAK, 06.08.2013 u 19.30h!
                                   
                                          

Trener: Damir Lepen Jurak    099/ 697-7204
                                       Damir.89@hotmail.com

IRIS CUP 2013.:

http://www.emedjimurje.hr/sport/ns-medjimurje--cakovec-organizira-u-kolovozu-turnir

UPLATA ČLANARINA
 
NA ŽIRO RAČUN:   2340009-1116037352 (Opis plaćanja:: IME I PREZIME IGRAČA I GODIŠTE)


SEZONA 2012/2013 kolo P N I golova razlika bodova
1. VARAŽDIN Š.N. - Varaždin 24 23 1 0 184 8 +176 70
2. ČAKOVEC - Čakovec 24 20 1 3 108 24 +84 61
3. MLADOST - Ždralovi 24 16 4 4 100 33 +67 52
4. BJELOVAR - Bjelovar 24 16 1 7 94 35 +59 49
5. KRIŽEVCI - Križevci 24 12 2 10 73 68 +5 38
6. MEĐIMURJE - Čakovec 24 12 0 12 80 56 +24 36
7. PODRAVINA - Ludbreg 24 10 2 12 57 65 -8 32
8. VIROVITICA - Virovitica 24 9 4 11 70 67 +3 31
9. SLAVEN-BELUPO - Koprivnica 24 7 4 13 49 46 +3 25
10. KOPRIVNICA - Koprivnica 24 6 4 14 47 91 -44 22
11. DARUVAR - Daruvar 24 5 4 15 30 77 -47 19
12. VARAŽDIN - Varaždin 24 4 2 18 49 160 -111 14
13. SUHOPOLJE - Suhopolje 24 1 1 22 24 235 -211 4

VIDEO:ALPAS CUP: NK MEĐIMURJE-NK HAJDUK




http://www.youtube.com/watch?v=2atBA6eILAE

NŠ Međimurje-Čakovec 2002. i 2003. godište, turnir M.Subotica: 1 .i 2. mjesto!


http://www.emedjimurje.hr/sport/ns-medjimurje--cakovec-u-kurilovcu-i-varazdinu


LJETNI TURNIR „SPARTAK2013.“

2002.g

Subota, 29.6.2013.

NŠ M-Č 2002-okupljanje u M. Subotici u 10.00h!
NŠ M-Č 2003-okupljanje u M.Subotici u 9.10h!

 

GRUPA A

1.

NŠ „Spartak – Mala Subotica

2.

NK „Dubravka“ – Turčin

3.

NŠ „Međimurje“ – Čakovec 2002

4.

NK „Trnava“ - Goričan

 

 

GRUPA B

1.

NK „Sloga“ – Čakovec

2.

NŠ „Fotex“ – Nedeljanec

3.

NŠ „Međimurje“ – Čakovec 2003

4.

NŠ „Prelog“ - Prelog

 

09:30

Sloga – Prelog

10:00

Fotex – Međimurje 03

10:30

Spartak – Trnava

11:00

Dubravka – Međimurje 02

11:30

Sloga – Međimurje 03

12:00

Fotex – Prelog

12:30

Spartak – Međimurje 02

13:00

Dubravka – Trnava

13:30

Sloga – Fotex

14:00

Međimurje 03 – Prelog

14:30

Spartak – Dubravka

15:00

Međimurje 02 – Trnava

15:30

4A – 4B – za 7.mjesto

16:00

1A – 2B  polufinale

16:30

3A – 3B – za 5.mjesto

17:00

1B – 2A polufinale

17:30

Utakmica za 3.mjesto

18:00

finale

 

Sve utakmice sude suci NSM-a. Igraju se po službenimpravilima HNS-a za tu kategoriju i dob. Igra se na manjem terenu u sustavu 8+1i to 1x20 minuta.

RASPORED :        PON  24.06:  SLOBODNO
                         
UTO  25.06.: SLOBODNO
                         
SRI   26.06.: TESTIRANJA: 8.00h-2002. godište, 8.30h-2003.godište-obavezan dolazak!!!                    
                         ČET
  27.06.: SLOBODNO
                         
PET  28.06.: 8.00h-TRENING
                         SUB  29.06: TURNIR M.SUBOTICA 

"MOLE SE RODITELJI KOJI NISU DA PODMIRE ČLANARINE ŠTO JE PRIJE MOGUĆE!"
NŠ Međimurje-Čakovec

NK MEĐIMURJE-NK BUNA VIDEO:

 http://www.youtube.com/watch?v=gPDfV9QOC18

http://www.youtube.com/watch?v=EaKo_lYM73g




29.06.2013.(SUB)-TURNIR M.SUBOTICA-2 EKIPE(2002.jedna ekipa i 2003. jedna ekipa)

23.06.2013.(NED)-TURNIR FOTEX-2 ekipe 2003.GODIŠTE+ Lovro Nikić i Jan Jančec
-polazak sa stadiona s autima u 8.50h!!! Kotizacija po ekipi cca 300kn!

22.06.2013.(SUB)-TURNIR KURILOVEC-2002.GODIŠTE
-polazak sa stadiona autobusom u 6.50h! Cijena po igraču je 120kn!

http://vegosport.agatin.hr/

TRENING: 20.06.2013(ČET) u 8.00h!!!

RODITELJSKI SASTANAK 18.06.2013.(UTO),19.00h -2002.i 2003. godište!!!

18.06.2013.(UTO), 18.00h : NK MEĐIMURJE-NK ČAKOVEC
                                                   -okupljanje u svlačionici u 17.00h


Pioniri U 10 Sjever 12/13


RBR Klub Ut Pob Ner Por G+ G- B
1 Varaždin - ŠN    23 22 1 0 175 8 67
2 Čakovec    23 19 1 3 103 23 58
3 Bjelovar    22 16 1 5 93 31 49
4 Mladost    22 14 4 4 92 32 46
5 Križevci    24 12 2 10 73 68 38
6 Međimurje    23 12 0 11 79 51 36
7 Podravina    23 10 2 11 55 61 32
8 Virovitica    24 9 4 11 70 67 31
9 Slaven Belupo    23 6 4 13 47 46 22
10 Koprivnica    23 6 4 13 47 85 22
11 Daruvar    21 4 3 14 25 65 15
12 Varaždin    23 4 1 18 48 159 13
13 Suhopolje    24 1 1 22 24 235 4
14 Nedeljanec    0 0 0 0 0 0 0


 17.06.2013. ponedjeljak  trening je u 08,00 sati!

18.06.2013.(UTO), 18.00h : NK MEĐIMURJE-NK ČAKOVEC
                                                   -okupljanje u svlačionici u 17.00h

SATNICA - SCHEDULE-ALPAS CUP_V:GORICA

GROUPS A, B, C, D
Subota
22.6.2013
GLAVNI TEREN - MAIN FIELD POMOĆNI TEREN - ASSISTANT FIELD
T1 T2 T3 T4
9:00 SPARTA-KVALIFIKANT 1 RIJEKA-BEOGRAD VARAŽDIN-DUGO SELO LOKOMOTIVA-BELUPO
9:50 HAJDUK-KVALIFIKANT 2 BITOLA-H.DRAG. ŽELJEŽNIČAR-GORICA PESC-ISTRA
10:40 SPARTA-BEOGRAD RIJEKA-KVALIFIKANT 1 VARAŽDIN-BELUPO LOKOMOTIVA-DUGO SELO
11:30 HAJDUK-H.DRAG. BITOLA-KVALIFIKANT 2 ŽELJEŽNIČAR-ISTRA PESC-GORICA
12:20 SPARTA-RIJEKA BEOGRA-KVALIFIKANT 1 VARAŽDIN-LOKOMOTIVA BELUPO-DUGO SELO
13:10 HAJDUK-BITOLA H.DRAG.-KVALIFIKANT 2 ŽELJEŽNIČAR-PESC ISTRA-GORICA
14:00-15:00  SLUŽBENO OTVORENJE TURNIRA - OFFICIAL OPENING TOURNAMENT
GROUPS E, F, G, H
15:00 JUVENTUS-PONIKVE CIBALIJA-OLIMPIJA STURM-KVALIFIKANT 3. SPLIT-TRNJE
15:50 DINAMO-NUR MARIBOR-INTER ZVEZDA-UTRINA ZADAR-UDARNIK
16:40 JUVENTUS-OLIMPIJA CIBALIJA-PONIKVE STURM-TRNJE SPLIT-KVLAIFIKANT 3
17:30 DINAMO-INTER MARIBOR-NUR ZVEZDA-UDARNIK ZADAR-UTRINA
18:20 JUVENTUS-CIBALIJA OLIMPIJA-PONIKVE STURM-SPLIT TRNJE-KVALIFIKANT 3
19:10 DINAMO-MARIBOR INTER-NUR ZVEZDA-ZADAR UDARNIK-UTRINA
 


































KURILOVEC-15.06.2013
- roditeljski sastanak u petak(14.06.) u 18.15h-planiranje putovanja i ostale pojedinosti u vezi turnira! 
                                  -na turnir se ide autima!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D9gHDCO0ha8#!

http://vegosport.agatin.hr/alpas-cup-2013

 1.Tomi Hatlek

 2.Borna Štefulj
 3.Nikola Lesar
 4.Matija Posedi
 5.Niko Gelo
 6.Nikola Malenović

 7.Eno Peršić
 8.Matej Mihaljuš
 9.Lovro Levak Panić
10.Domagoj Dežđek
11.Saša Obradović
12.Tibor Pomor
13.Noah Lukovnjak

14.Dominik Blagus
15.Bruno Šimunković

12.06.2013.(SRI), 19.30h : NK MEĐIMURJE-NK IVANOVEC-FINALE  KUPA JUNIORA
                                      -okupljanje na SRC Mladost u 18.45h, u službenoj odjeći NŠ M-Č, predstavljanje svih selekcija NŠ M-Č i                                                 gledanje utakmice, odaziv obavezan!!!

15.06.2013.(SUB), 10.00h : NK MEĐIMURJE-NK DARUVAR
                                       -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!!

RASPORED TRENINGA:        PON  10.06: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  11.06.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   12.06.: FINALE JUNIORSKOG KUPA                       
                                       ČET
  13.06.: 8.30h i 16.30h
                                       
PET  14.06.: 8.30h i 16.30h

08.06.2013.(SUB), 10.00h : NK BJELOVAR-NK MEĐIMURJE
                                       -polazak sa stadiona u 7.00h!!!

06.06.2013.(ČET), 18.00h : NK SLAVEN BELUPO-NK ČAKOVEC
                                       -polazak sa stadiona u 16.00h!!!

09.06.2013.(NED), 10.00h : NK ČAKOVEC-MLADOST ŽDRALOVI
                                       -okupljanje u svlačionici u 09.00h!!!

RASPORED TRENINGA:        
PON  03.06: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  04.06.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   05.06.: 8.30h i 16.00h                         
                                       ČET
  06.06.: SLOBODNO/UTAKMICA
                                       
PET  07.09.: 8.30h i 16.30h

30.05.2013.(ČET), 15.00h : NK VIROVITICA-NK Čakovec
                                       -polazak sa stadiona u 11.30h!!!

01.06.2013.(SUB), 10.00h : NK Međimurje- NK KOPRIVNICA
                                       -okupljanje u svlačionici u 09.00h!!!
                                       

RASPORED TRENINGA:        
PON  27.05: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  28.05.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   29.05.: 8.30h i 16.30h                         
                                       ČET
  30.05.: SLOBODNO/UTAKMICA
                                       
PET  31.05.: 8.30h i 16.30h

RBR Klub

UT   B -
   1 VaraždinŠN            
19




55
   2 Čakovec                19




46
   3 Mladost                 19




 43    
   4 Bjelovar                 18



37
   5 Međimurje     19




30
   6 Virovitica               20




30
   7 Križevci     19




29
   8 Podravina           19




23
   9 Koprivnica             18




19
  10 Slaven Belupo     19




15
  11 Daruvar     17




14
  12 Varaždin              18




 10
  13 Suhopolje     20




3




24.05.2013.(PET), 18.00h : NK Međimurje- NŠ Varaždin 2002 
                                       -okupljanje u svlačionici u 17.00h!!!
                                       -ISPRIČNICE ZA ŠKOLU OSIGURANE!!!
 

25.05.2013.(SUB), 10.00h : NK Varaždin 2003-NK Čakovec
                                       -okupljanje u Varaždinu u 9.10h!!!

RASPORED TRENINGA:        
PON  20.05: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  21.05.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   22.05.:  SLOBODNO!!!                         
                                       ČET
  23.05.: 8.30h i 16.30h  
                                       
PET  24.05.: 8.30h-samo 2002.godište
 
18.05.2013.(SUB), 10.00h : NK Suhopolje-NK Međimurje-polazak sa stadiona u 6.30h

19.05.2013.(NED), 10.00h : NK Čakovec-NK Križevci-okupljanje u svlačionici u 9.00h

RASPORED TRENINGA:        
PON  13.05: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  14.05.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   15.05.:  SLOBODNO!!!                         
                                       ČET
  16.05.: 8.30h i 16.30h  
                                       
PET  17.05.: 8.30h i 16.30h 

11.03.2013(SUB),10.00h,Daruvar: NK Daruvar-NK Čakovec-polazak sa stadiona u 6.15h!!!

RASPORED TRENINGA:        
PON  06.05: 8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  07.05.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   08.05.:  SLOBODNO!!!                         
                                       ČET
  09.05.: 8.30h i 16.30h  
                                       
PET  10.05.: 8.30h i 16.30h 

NK Čakovec-NK Bjelovar            3-0

NK Virovitica-NK Međimurje      1-2

04.05.2013.(SUB), 10.00h : NK Virovitica-NK Međimurje-polazak sa stadiona u 6.30h

05.05.2013.(NED), 10.00h : NK Čakovec-NK Bjelovar-okupljanje u svlačionici u 9.00h

NK Međimurje-NK Mladost (Ž)   7-2
NK Koprivnica-NK Čakovec         0-6

01.05.2013., 10.00h : NK Međimurje-NK Mladost (Ž)
                               
-okupljanje u svlačionici u 9.00h!!!
                                
NK Koprivnica-NK Čakovec
                               
-polazak sa stadiona u 7.55h!!!

RASPORED TRENINGA:        
PON  29.04:  8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  30.04.: SLOBODNO!!!
                                       
SRI   01.05.:  UTAKMICE!!!                            
                                       ČET
  02.05.:  8.30h i 16.30h  
                                       
PET  03.05.:  8.30h i 16.30h 

NK Čakovec-NK Podravina             2-1                            
NK Slaven Belupo-NK Međimurje     1-2

https://www.facebook.com/NogometnaSkolaMedimurjeCakovec

27.04.2013.(SUB),10.00h: NK Slaven Belupo-NK Međimurje
                                       -polazak autobusom sa stadiona u 7.55h!!!
28.04.2013.(NED),10.00h: NK Čakovec-NK Podravina
                                       -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!!
NK Čakovec-NŠ Varaždin                               1-2
NK Ludbreg Podravina-NK Međimurje         2-6

RASPORED TRENINGA:        
PON  22.04:  8.30h i 16.30h
                                      
 UTO  23.04.: 8.30h i 16.30h
                                       
SRI   24.04.: SLOBODNO!!!                              
                                       ČET
  25.04.:  8.30h i 16.30h  
                                       
PET  26.04.:  8.30h i 16.30h 

RODITELJSKI SASTANAK: 18.04.2013(ČET),18.00h!!!

19.04.2013.(SUB),10.00h: NK Ludbreg Podravina-NK Međimurje
                                       -polazak autobusom sa stadiona u 7.50h!!!
20.04.2013.(NED),10.00h: NK Čakovec-NŠ Varaždin
                                       -okupljanje u svlačionici u 9.00h!!!

RASPORED TRENINGA:
        
PON  15.04:  9.00h i 16.30h
                                      
 UTO  16.04.: SLOBODNO!!!
                                       
SRI   17.04.:  9.00h i 16.30h                                 
                                       ČET
  18.04.:  9.00h i 16.30h  
                                       
PET  19.04.:  9.00h i 16.30h 

NK SUHOPOLJE-NK ČAKOVEC 2002                          0-12
NK MEĐIMURJE 2003-NK VARAŽDIN 2003               4-1

13.04.2013.(SUB),10.00h: ČAKOVEC:
NK MEĐIMURJE 2003-NK VARAŽDIN 2003-u svlačionici treba biti u 9.00h!!!

                                    SUHOPOLJE:
NK SUHOPOLJE-NK ČAKOVEC 2002-polazak sa stadiona u 6.15h!!!

RASPORED TRENINGA:        
PON  08.04:  9.00h i 16.30h
                                      
 UTO  09.04.: 9.00h i 16.30h
                                       
SRI   10.04.: SLOBODNO!!!                                   
                                       ČET
  11.04.:  9.00h i 17.00h  
                                       
PET  12.04.:  9.00h i 16.30h 

-U Križevcima izgubljen gornji dio trenirke on Nike Domjanića,ako je slučajno neko ima neka je donese na sljedeći trening!!!!

 NK Križevci-NK Međimurje 2003  7-4


06.04.2013,10.00h,Križevci: NK Križevci-NK Međimurje 2003
                                         
-okupljanja na SRC Mladost Čakovec u 7.15h!!!


RASPORED TRENINGA:        
PON  01.04.: SLOBODNO!!!
                                      
 UTO  02.04.: 9.00h i 16.30h
                                       
SRI   03.04.: SLOBODNO!!!                                   
                                       ČET
  04.04.:  9.00h i 16.30h  
                                       
PET  05.04.:  9.00h i 16.30h 





NK M.Središče-NK Međimurje 2003 :     2-14

Damir Lepen Jurak: 099/ 697-7204
                          Damir.89@hotmail.com

Mursko Središče, dvorana OŠ M.Središče, 29.03.2013. , 18.40h : NK M.Središče-NK Međimurje 2003
-okupljanje u 18.20h u M.Središču!!!

RASPORED TRENINGA:        
PON  25.03.: TRENING OTKAZAN!!!
                                      
 UTO  26.03.: TRENING OTKAZAN!!!
                                       
SRI   27.03.: TRENING OTKAZAN!!!                                      
                                       ČET
  28.03.:  9.00h- sa sobom ponijeti patike!!!! 
                                       
PET  29.03.:  9.00h- sa sobom ponijeti patike!!!!  2003. godište slobodno!

23.03.2013(SUB), SRC MLADOST P2,Čakovec:  10.00h:    
NK Međimurje 03-NK Sloga Čakovec  12-0
                                                                    11.00h:    
NK Čakovec 02-NK Polet SMnM             5-2


RASPORED TRENINGA: PETAK  22.03.:  9.00h i 15.00h


ODLUKA NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC: UVJET NASTUPA NA UTAKMICI JE MINIMALNO 3 TRENINGA U TJEDNU, NE MOGUĆNOST DOLASKA NA TRENING OBAVEZNO OPRAVDATI!!!

U-10 - grupa A

 

SEZONA 2012/2013 kolo P N I golova razlika bodova
1. VARAŽDIN Š.N. - Varaždin 12 12 0 0 95 5 +90 36
2. MLADOST - Ždralovi 12 9 2 1 51 11 +40 29
3. ČAKOVEC - Čakovec 12 9 1 2 52 15 +37 28
4. BJELOVAR - Bjelovar 12 8 1 3 49 19 +30 25
5. VIROVITICA - Virovitica 12 7 2 3 51 28 +23 23
6. KRIŽEVCI - Križevci 12 7 0 5 37 37 0 21
7. PODRAVINA - Ludbreg 12 6 0 6 35 30 +5 18
8. MEĐIMURJE - Čakovec 12 5 0 7 35 26 +9 15
9. KOPRIVNICA - Koprivnica 12 3 2 7 31 50 -19 11
10. SLAVEN-BELUPO - Koprivnica 12 3 1 8 28 26 +2 10
11. DARUVAR - Daruvar 12 2 1 9 12 46 -34 7
12. VARAŽDIN - Varaždin 12 1 0 11 17 104 -87 3
13. SUHOPOLJE - Suhopolje 12 1 0 11 16 112 -96 3
  UKUPNO 156 73 10 73 509 509 0 229

RASPORED TRENINGA:        
PON  25.03.: 9.00h-NK Međimurje 03, 10.30h-NK Čakovec 02
                                      
 UTO  26.03.: 9.00h-NK Međimurje 03, 10.30h-NK Čakovec 02
                                       
SRI   27.03.:  SLOBODAN DAN
                                      
 ČET  28.03.:  9.00h-NK Međimurje 03, 10.30h-NK Čakovec 02
                                       
PET  29.03.:  9.00h-NK Međimurje 03, 10.30h-NK Čakovec 02

23.03.2013(SUB), SRC MLADOST P2,Čakovec:  10.00h:    
NK Međimurje 03-NK Sloga Čakovec 
                                                                    11.00h:    
NK Čakovec 02-NK Polet SMnM 

-okupljanje 40 minuta prije utakmice!

RASPORED TRENINGA:        
PON  18.03.: 9.00h i 16.00h
                                      
 UTO  19.03.: 9.00h i 16.00h
                                       
SRI   20.03.:  SLOBODAN DAN
                                      
 ČET  21.03.:  9.00h i 16.00h
                                       
PET  22.03.:  9.00h i 16.00h


16.03.2013(SUB), SRC MLADOST,Čakovec:  10.00h:    
NK Međimurje 03-NK Sloga Čakovec - OTKAZANO!!!
                                                                11.00h:    
NK Čakovec 02-NK Polet SMnM - OTKAZANO!!!

-okupljanje 40 minuta prije utakmice!


RASPORED TRENINGA:
       
PON  11.03.: 9.00h i 16.00h
                                     
 UTO  12.03.: 9.00h i 16.00h
                                       
SRI   13.03.:  SLOBODAN DAN
                                     
 ČET  14.03.: TRENING  OTKAZAN
                                       
PET  15.03.: TRENING  OTKAZAN

REGISTRACIJA IGRAČA

 

NK MEĐIMURJE – Čakovec

J LeonHorvat  (iz NK Mladost Palinovec), Marko Vincek (iz NK SokolVratišinec), Ilija Nedeljko (iz NK Budućnost Miklavec), Niko Frančić (iz NKStrahoninec), Marko Žulić (iz NK Dinamo Palovec), Viktor Kanižaj (iz NK Čukovec77) i Frano Goricaj (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec) svi po čl. 35/8.

 

NK ČAKOVEC

Saša Obradović(iz NK Sokol Vratišinec), Dominik Blagus (iz NK Strahoninec), i Nikola Lesar (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec) svi po čl.35/8.

      LIMAČI – SKUPINA – B – 7. KOLO

 

Rudar – Sloga (Č)  1-1, Međimurec – Polet (SMNM)  2-11, Strahoninec – Čakovec  0-9, Međimurje – Sokol  4-5.

 

                   KONAČNA LJESTVICA

 

 1.

ČAKOVEC

 7

 7

 0

 0

75 – 10

21

 2.

POLET (SMNM)

 7

 6

 0

 1

50 – 20

18

 3.

SOKOL

 7

 4

 1

 2

32 – 27

13

 4.

MEĐIMURJE

 7

 4

 0

 3

58 – 32

12

 5.

RUDAR

 7

 2

 2

 3

17 – 44

 8

 6.

SLOGA (Č)

 7

 2

 1

 4

20 – 29

 7

 7.

STRAHONINEC

 7

 1

 0

 6

18 – 57

 3 

 8.

MEĐIMUREC

 7

 0

 0

 7

12 – 64

 0



ČLANARINE SE UPLAĆUJU KOD BILO KOJEG TRENERA ILI VODITELJA ŠKOLE!!!


UTAKMICA: NK Međimurje 2003-NK Čakovec 2002, 09.03.2013 u 10.00h, SRC Mladost P2
                -okupljanje u svlačionici u 9.15h
               

RASPORED TRENINGA: petak(8.3.): 9.30h i 15.30h, dvorana Mihovljan

SUBOTA,02.03.2013: 12.00h NK Čakovec   -  NK Strahoninec
                                       11.00h NK Međimurje -  NK Vratišinec


-okupljanje 30 minuta prije utakmice
-
II. osnovna škola Čakovec

IZVANREDNI SASTANAK: generacije:2002.,2000.,1998. (NK Čakovec) , 25.02.2013 (PON), 18.00h, prostorije NŠ M-Č !!!

RASPORED TRENINGA: ponedjeljak(25.2.),petak(1.3.): 9.30h i 15.30h, dvorana Mihovljan

      LIMAČI –SKUPINA – B – 5. KOLO

 

Strahoninec – Polet (SMNM)  2-7, Rudar – Sokol   0-0, Međimurec – Međimurje  1-8, Sloga (Č) – Čakovec  1-8.

 

 1.

ČAKOVEC

 5

 5

 0

 0

56 – 4

15

 2.

MEĐIMURJE

 5

 4

 0

 1

48 – 17

12

 3.

POLET (SMNM)

 5

 4

 0

 1

32 – 18

12

 4.

SOKOL

 5

 2

 1

 2

17 – 22

 7

 5.

RUDAR

 5

 2

 1

 2

16 – 36

 7

 6.

SLOGA (Č)

 5

 1

 0

 4

16 – 27

 3

 7.

STRAHONINEC

 5

 1

 0

 4

17 – 45

 3 

 8.

MEĐIMUREC

 5

 0

 0

 5

  9 – 43

 0

 

Parovi 6. kola – igra se 23.02.2013.(subota)Nedelišće, dvorana Aton

-okupljanje 30 minuta prije utakmice!!!


  9,00    - Čakovec – Međimurje

10,00    -Sokol – Međimurec

11,00    -Polet (SMNM) – Rudar

12,00    - Sloga (Č) – Strahoninec  

http://www.emedjimurje.hr/sport/na-zelenko-cupu-najbolji-spartak-i-medjimurje

RASPORED TRENINGA: ponedjeljak(18.2.),petak(22.2.): 9.30h i 15.30h, dvorana Mihovljan

ZELENKO CUP - 2013  -  NEDJELJA 17.02.2013., DVORANA OŠ PODTUREN: 4 ekipe
-okupljanje u Podturnu u 7.30h

LIMAČI – SKUPINA – B – 4. KOLO

 

Čakovec - Međimurec  18-0, Polet (SMNM) – Sloga (Č)  8-4, Sokol - Strahoninec  12-1, Međimurje –Rudar  13-0.

 

 1.

ČAKOVEC

 4

 4

 0

 0

48 – 3

12

 2.

MEĐIMURJE

 4

 3

 0

 1

40 – 16

 9

 3.

POLET (SMNM)

 4

 3

 0

 1

26 – 16

 9

 4.

SOKOL

 4

 2

 0

 2

17 – 22

 6

 5.

RUDAR

 4

 2

 0

 2

16 – 36

 6

 6.

SLOGA (Č)

 4

 1

 0

 3

15 – 19

 3

 7.

STRAHONINEC

 4

 1

 0

 3

15 – 38

 3 

 8.

MEĐIMUREC

 4

 0

 0

 4

  8 – 35

 0

 

Parovi 5. kola – igra se 16.02.2013.(subota)Prelog, dvorana osnovne škole

 

12,00    -Strahoninec – Polet (SMNM)

13,00    -Rudar – Sokol

14,00    -Međimurec – Međimurje

15,00    -Sloga (Č) – Čakovec  

-okupljanje 30 minuta prije utakmice!!! 

Igra se 5 + 1 (pet igrača + vratar)

 


MOLE SE RODITELJI KOJI NISU,DA UPLATE ČLANARINE KOD VODITELJA ŠKOLE ILI BILO KOJEG TRENERA!!!
- NŠ Međimurje-Čakovec

      LIMAČI – SKUPINA – B – 3. KOLO

 

Polet (SMNM) – Čakovec  2-5, Strahoninec - Međimurje  4-15, Sloga (Č) – Sokol  2-3, Rudar – Međimurec  6-5.

 

 1.

ČAKOVEC

 3

 3

 0

 0

30 – 3

 9

 2.

MEĐIMURJE

 3

 2

 0

 1

27 – 16

 6

 3.

POLET (SMNM)

 3

 2

 0

 1

18 – 12

 6

 4.

RUDAR

 3

 2

 0

 1

16 – 23

 6

 5.

SLOGA (Č)

 3

 1

 0

 2

11 – 11

 3

 6.

STRAHONINEC

 3

 1

 0

 2

14 – 26

 3

 7.

SOKOL

 3

 1

 0

 2

  5 – 21

 3 

 8.

MEĐIMUREC

 3

 0

 0

 3

  8 – 17

 0

 

Parovi 4. kola – igra se 09.02.2013.(subota),Štrigova, dvorana osnovne škole

 

10,00    -Čakovec – Međimurec

11,00    -Polet (SMNM) – Sloga (Č)

12,00    -Sokol – Strahoninec

13,00    -Međimurje – Rudar

 -okupljanje 30 minuta prije utakmice!!!


Turnir NŠ Zelenko Novakovec, 17.02.2013 (NED)- 4 ekipe , dvorana OŠ Podturen

RASPORED TRENINGA: petak, 08.02.2013: 9.30h i 15.30h, dvorana Mihovljan

TURNIR, Prelog, dvorana DG, 03.02.2013
- pozvani su svi iz 2003.godišta, +Jan Jančec,Luka Bartolić,Noa Petković,Eno Peršić
-okupljanje u Prelogu,dvorana DG u 8.40h!!!


REVIJALNA UTAKMICA: Podturen, dvorana OŠ Podturen, 02.02.2013 (SUB), 16.00h: NŠ MČ 2002 A-NŠ MČ 2002 B
-međusobna utakmica 2002.godišta!!!
-pozvani su svi iz 2002.godišta!!!
-okupljanje 30 minuta prije utakmice!!!

Parovi 3. kola – igra se 02.02.2013.(subota),Selnica, dvorana osnovne škole:

 -okupljanje 30min. prije utakmice!

9,00      -Polet (SMNM) – NK Čakovec

10,00    -Strahoninec –NK Međimurje

11,00    -Sloga (Č) – Sokol

12,00    -Rudar – Međimurec

 

      LIMAČI – SKUPINA – B – 2. KOLO

 

Međimurje – Sloga (Č)  7-4, Međimurec – Strahoninec  2-6, Čakovec – Rudar  14-1, Sokol – Polet (SMNM)  2-8.

 

 1.

ČAKOVEC

 2

 2

 0

 0

25 – 1

 6

 2.

POLET (SMNM)

 2

 2

 0

 0

16 – 7

 6

 3.

SLOGA (Č)

 2

 1

 0

 1

  9 – 8

 3

 4.

MEĐIMURJE

 2

 1

 0

 1

12 – 12

 3

 5.

STRAHONINEC

 2

 1

 0

 1

10 – 11

 3

 6.

RUDAR

 2

 1

 0

 1

10 – 18

 3

 7.

MEĐIMUREC

 2

 0

 0

 2

  3 – 11

 0 

 8.

SOKOL

 2

 0

 0

 2

  2 – 19

 0


TURNIR, Prelog, dvorana DG, 03.02.2013
- pozvani su svi iz 2003.godišta, +Jan Jančec,Luka Bartolić,Noa Petković,Eno Peršić
-ostale informacije do petka!

RASPORED TRENINGA: PONEDJELJAK(28.01.) i PETAK(01.02.), dvorana Mihovljan:  9.30h i 15.30h

"BITI VRIJEDAN DIVLJENJA I POŠTOVANJA NE ZNAČI NIKADA NE POGRIJEŠITI,VEĆ PODIGNUTI SE SVAKI PUT KADA PADNEŠ!!!"




ZIMSKA LIGA LIMAČA:



Sokol – Čakovec  0-11, Polet (SMNM) – Međimurje  8-5, Sloga (Č) – Međimurec  5-1, Strahoninec – Rudar 

4-9.

 

 1.

NK ČAKOVEC 02

 1

 1

 0

 0

11 – 0

 3

 2.

RUDAR

 1

 1

 0

 0

  9 – 4

 3

 3.

SLOGA (Č)

 1

 1

 0

 0

  5 – 1

 3

 4.

POLET (SMNM)

 1

 1

 0

 0

  8 – 5

 3

 5.

NK MEĐIMURJE 03

 1

 0

 0

 1

  5 – 8

 0

 6.

MEĐIMUREC

 1

 0

 0

 1

  1 – 5

 0

 7.

STRAHONINEC

 1

 0

 0

 1

  4 – 9

 0 

 8.

SOKOL

 1

 0

 0

 1

  0 – 11

 0

 

Parovi 2. kola – igra se27.01.2013.(nedjelja), Mursko Središće, dvorana osnovne škole

 -okupljanje pola sata prije utakmice u Murskom Središču!!!

9,00      - NK Međimurje 03 – Sloga (Č)

10,00    -Međimurec – Strahoninec

11,00    -NK  Čakovec 02– Rudar

12,00    -Sokol – Polet (SMNM)


 

REVIJALNA UTAKMICA, 20.01.2013 (NED), 17.30h, dvorana Mala Subotica: NK Spartak-NŠ Međimurje-Čakovec 2003  1-3
-3 gola Viktor Kanižaj!

RASPORED TRENINGA: ponedeljak(21.01.) i petak(25.01.),dvorana Mihovljan:  9.30h i 15.30h

19.01.2013 Podturen:
1.KOLO ZIMSKE LIGE LIMAČA:

9,00h      -Sokol –NK Čakovec 2002                             0-11                 

10,00h    -Polet (SMNM) –NK Međimurje 2003              8-5

REVIJALNA UTAKMICA, 20.01.2013 (NED), 17.30h, dvorana Mala Subotica: NK Spartak-NŠ Međimurje -Čakovec 2003
-okupljanje u M.Subotici u 17.00h
-pozvani su svi iz 2003. godišta


19.01.2013(subota), dvorana OŠ Podturen, Podturen-okupljanje u ŠD Podturen 20min. prije utakmice

1.KOLO ZIMSKE LIGE LIMAČA:

9,00h      -SokolNK Čakovec 2002

10,00h    -Polet (SMNM)NK Međimurje 2003

11,00h    -Sloga (Č) – Međimurec

12,00h    - StrahoninecRudar 


RASPORED TRENINGA: PETAK,18.01.2013,dvorana Mihovljan:  9.30h i 15.30h


13.01.2013 TURNIR SLOGA ČAKOVEC U-10: NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC 2003 2.mjesto

GRUPA B: NŠ MČ2-NAGYKANIZSA                           0-1
              NŠ MČ2-NŠ FOTEX Nedeljanec                  0-0
              NŠ MČ2-NŠ ZELENKO Novakovec               0-0

GRUPA C: NŠ MČ1-NK SPARTAK MS                         0-0
              NŠ MČ1-NK POLET SMnM                         2-0
              NŠ MČ1-NK SLOBODA Varaždin                  4-0

ČETVRTFINALE: NŠ MČ1-NK SLOGA ČAKOVEC           0-0 (3-2)
POLUFINALE: NŠ MČ1-NK RUDAR MS                       2-0
FINALE: NŠ MČ1-NK VARAŽDIN1                             0-2

Najbolji strijelac turnira:Saša Stojko

12.01.2013 TURNIR PRELOG: NŠ Međimurje-Čakovec2002 1i2  1.i2.mjesto

Grupa A : NŠ MČ1-NK Prelog 1      0-1
             
NŠ MČ1-NK Goričan       3-2
              NŠ MČ1-NK Spartak 1    2-1
              NŠ MČ1-NK ČUKOVEC    5-0


Grupa B:  NŠ MČ2-NK Spartak 2   4-0
              NŠ MČ2-NK Prelog 2      4-0
              NŠ MČ2-NK Kotoriba      4-1
              NŠ MČ2-NK Turčin         2-1


POLUFINALE: NŠ MČ1-NK Kotoriba 5-0 , NŠ MČ2-NK Prelog 3-1

FINALE: NŠ MČ1-NŠ MČ2 6-0        "
           

-UPLATITI ČLANARINU MOŽETE  KOD MENE, NA TURNIRIMA OVOG VIKENDA!!!

12.01.2013 -TURNIR PRELOG, ŠD PRELOG
- NŠ Međimurje-Čakovec 2002. GODIŠTE
                                                                         
-2 Ekipe, pozvani su svi iz 2002.godišta
                                                           -okupljanje u 9.00h u ŠD Prelog
  

13.01.2013 -TURNIR SLOGA ČAKOVEC, 2 OSNOVNA ŠKOLA -NŠ Međimurje-Čakovec 2003. GODIŠTE
                                                                                    - 2 Ekipe, pozvani su svi iz 2003.godišta
                                                                                     -okupljanje u 2.OSNOVNOJ DVORANI (JUG) u 12.00h!


03.01.2013.- KOFLACH U-12 8.mjesto
NŠ Međimurje -Čakovec U-10

1.Tomi Hatlek
2.Niko Gelo
3.Nikola Malenović
4.Borna Štefulj
5.Matija Posedi
6.Matej Mihaljuš
7.Lovro Levak Panić
8.Eno Peršić
9.Noah Lukovnjak
10.Bruno Šimunković
11.Domagoj Dežđek
12.Tibor Pomor
GRUPA: NŠ MČ-KOFLACH 2-3, NŠ MČ-NK TORPEDO OKUJE 0-2, NŠ MČ-LAZ Wieselburg 0-4, NŠ MČ-ASK Voitsberg 2-1 , za 7. mjesto: NŠ MČ-FC Wacker Insbruck 1-1 (3-4)

05.01.2013-KOFLACH U-10 3.mjesto
NŠ Međimurje Čakovec 

1.Zrna Roko
2.Krznar Abel
3.Malašić Rafael
4.Belović Fran
5.Drk Gabrijel
6.Novak Edo
7.Jan Jančec
8.Lovro Koščak
9.Luka Petak

Grupa NŠ MČ-FAC 0-2, NŠ MČ-Voitsberg 4-0, NŠ MČ-SC Saisberg 5-0, NŠ MČ-FC Pieberstein-Lankowitz 2-0, NŠ MČ- SV Eibsvald 2-1  ZA 3.mjesto.: NŠ MČ-SKN St.Polten 3-1

06.01.2013-GRAZ U-10
NŠ Međimurje Čakovec U-10

1.Vito Patafta
2.Mateo Rodiger
3.Fran Bistrović
4.Jakov Marđetko
5.Niko Domjanić
6.Emanuel Mađarić
7.Daniel Turk
8.David Partlić
9.Filip Bacinger
10.Antonio Martinjaš

GRUPA: NŠ MČ-NS MURA 3-2, NŠ MČ- SV St Marien Lorenzen 4-2, OSMINA FINALA : NŠ MČ-Lask Linz 0-1

-ako je netko slučajno uzeo patike od Turk Daniela neka nazove na broj 095/ 5777-631

TURNIR AUSTRIJA:
OKUPLJANJE DJECE I RODITELJA JE  15 MINUTA PRIJE POLAZKA PRED ŠN!!!!!

-NOVI DRESOVI!!!

03.01.2012                                       05.01.2012.                                                             06.01.2012

-polazak u 5.00h                         -polazak u 5.00h                                              -polazak u 8.30h

1.Tomi Hatlek                             1.Luka Petak                                                   1. Vito Patafta
2.Borna Štefulj                                                                                                2.Jakov Marđetko
3.Matija Posedi                            +2004.godište                                                3.Fran Bistrović
4.Nikola Malenović                                                                                           4.Mateo Rodiger
5.Niko Gelo                                                                                                     5.Niko Domjanić
6.Matej Mihaljuš                                                                                              6.Filip Bacinger
7. Lovro Levak Panić                                                                                        7.David Partlić
8. Pomor Tibor                                                                                                8.Manuel Mađarić
9.Eno Peršić                                                                                                   9.Antonio Martinjaš
10. Noah Lukovnjak                                                                                        10.Daniel Turk
11. Domagoj Dežđek
12. Bruno Šimunković






-roditelji i igrači koji su zainteresirani za odlazak na turnir u Austriju (Graz),neka mi se što prije jave, radi planiranje puta, na put krećemo svi zajedno autobusom,zbog manjih troškova, autobus dijelimo s još jednom generacijom koja ide na isti dan na turnir!


-cijena puta + kotizacija za turnir (roditelj+dijete, mogućnost još jednog roditelja ako bude mjesta u autobusu) - 100kn 
- 2003. godište sva djeca idu na put!!

03.01.2012. - NK Čakovec   2002 +VRTIĆI

05.01.2012. - NK Međimurje B (2003+2004)  + 2005
06.01.2012. - NK Međimurje A 2003 +1998



NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC: MOLE SE RODITELJI DA NE UPLAČUJU ČLANARINE NA ŽIRO RAČUN,VEĆ GOTOVINOM U TAJNIŠTVU ŠKOLE!!!
HVALA!!!

 
 Damir Lepen Jurak: 099-697-7204            
                           Damir.89@hotmail.com
GALERIJA SLIKA S TURNIRA